Fındık bahçelerinde umutla yeşeren ve meyve veren bir hayat bizimkisi…

Fındık tarımı ve ticaretiyle uğraşan büyük bir ailede doğmuş dört kız kardeşiz. Çocukluğumuz yazları fındık bahçelerinde ve fındık harmanlarını havuz gibi kullanarak geçti. İlk ticaretimiz daha yeni okuma yazmayı öğrenmişken kendi topladığımız fındıkları satarak başladı. O zaman emeğin karşılığını alarak elde ettiğimiz kazancın tadı damağımızda kaldı ki akabinde üniversiteden farklı bölümlerden mezun olmamıza rağmen bu tutku bizleri tekrar bir araya getirdi.

Ülkemizin en değerli ürünlerinin başında gelen Karadeniz’in incisi “Fındık” bizim için bir aile kültürü. Karadeniz kadınlarının elindeki emek, yüreğindeki umut, cebindeki bereket, sofrasındaki neşe ve bir araya gelme sebebi…

Bizim için bu kadar çok anlamı olan fındığı marka haline getirip Türkiye ve Karadeniz kadınları için dünyaya pazarlamak ta en önemli görevimiz.

 

Bu yolda ilerlediğimiz süreçte amacımız fındığın katma değerini arttırıp bu ürünün kıymetini tüm yerel üreticilere göstermek ve dünya markası oluşturmak. Hikayemize ortak olan, yolumuza ışık tutan siz değerli misafirlerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Sitemizden 256 Bit SSL Sertifikası ile 3D güvenlikli olarak kredi kartıyla ödeme yapabilir, dilerseniz havale yolu veya kapıda nakit ödeme ile kolaylıkla siparişinizi verebilirsiniz. 


"En Tatlı Mutluluk'lar sizlerin olsun."

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR